hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Ölüm Oyunu – Kill Game

Kill Game    

N/A 102 dakika KorkuTürkçe Dublaj

3.8
IMDB: 3.8/10 233 oy

, , ,

Yok

USA

1198

Çalışmıyorsa bildir

2015 yılında Amerika’da gösterime girecek olan Kill Game yani Ölüm Oyunu isimli film korku, vahşet ve gerilim unsurlarını barındırıyor. Gösterime girmeden önce Türkçe dublaj seçeneği ile sitemizde sizlere özel olarak sunuyoruz. Robert Mearns’ın kamera yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu yazdığı Ölüm Oyunun da başrol olarak yer alan isimler Pierson Fode, Joe Adler ve Laura Ashley Samuels’dir. Çekimleri ABD’de yapılan filmin ne yazık ki İMDB puanı henüz belli değil. Filmi izledikten sonra sol üst köşeden oy kullanıp, yorum yazarsanız sevinirim.
Lise çağındaki gençler birbirlerine eşek şakaları yapıp durmaktadırlar ve sonu gelmeyen bu şımarıkça şakalardan sonuncusu hiç beklemedikleri bir şekilde sonuçlanır. Şakanın ardından tam beş sene geçmiş ve aniden gizemli maskeli biri ortaya çıkıp, beş sene önce o grupta kimler varsa onları avlamaya başlar. Onlarla uğraşmasının tek sebebi ise daha önce insanlara yaptıkları eşek şakaları ile bağlantılıdır.

Bir önceki filmimiz olan Amityville: The Awakening başlıklı filmimizde Amityville: The Awakening 720p izle, Amityville: The Awakening full izle ve Amityville: The Awakening izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ölüm Oyunu – Kill Game
Ölüm Oyunu – Kill Game
Ölüm Oyunu – Kill Game
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden