hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı

Bad Moms    

R 101 dakika AileKomediTürkçe Dublaj

N/A
IMDB: N/A/10 N/A oy

,

, , ,

1 ödül

USA

2578

Çalışmıyorsa bildir

2016 – ABD yapımı olan Bad Moms komedi kategorisi ile izleyicileriyle buluştu. İzleyenleri kahkahaya boğan Bad Moms’un oyuncu kadrosunda güzel oyuncu Mila Kunis’de yer alıyor. Başlı başına filmi izletmeye yeten güzel oyuncu Mila hayran kitlesi tarafından oldukça sevildiği ve beğenildiği için filmin gişesi oldukça güzel olmuş. 42 yaşındaki Kathryn Hahn şu sıralar oldukça revanşta olan bir isim çünkü bu yıllarda oldukça fazla filmde yer almış bulunuyor. Mila Kunis filme ayrı bir hava katarken filmin konusuna gelelim. Filmin konusu çocuklu bir anne olan ve çocuklarıyla ilgilenip
evin her işine koşturan ve kendi işindede oldukça başarılı olan Amy herşeye bu kadar koşturup kendinden feragat edip fedakarlık yapmasına rağmen oldukça nankörlük yapan insanlar asla amyi takdir etmemiştir. İyi seyirler..

Bir önceki filmimiz olan İntikam Günlükleri - Vigilante Diaries başlıklı filmimizde İntikam Günlükleri 720p izle, İntikam Günlükleri full izle ve İntikam Günlükleri izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı
Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı
Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı
Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı
Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden